Новини телерадiокомпанiї ТВК

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!

Нехай це величне свято наповнить серце кожного світлими почуттями,  радістю та любов’ю! Бажаємо Вам і Вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя та родинне тепло. Зичимо всім здоров’я, добробуту й успіхів у добрих справах. Христос Воскрес!    

ВІТАЄМО З 8 БЕРЕЗНЯ !

Всю чарівну половину людства вітаємо зі Святом жінок, весни та краси! Щиро бажаємо вам щастя, здобутку, здоров’я та натхнення. Нехай у вашому житті примножуються  доброта, любов, чуйність та ніжність. Нехай вас оточують турбота і увага. Будьте здорові, красиві і вічно молоді!

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ В КІБЕРПРОСТОРІ

Державний центр кіберзахисту Держспецзв’язку України рекомендує користувачам всесвітньої мережі Інтернет дотримуватись правил безпеки в кіберпросторі. З правилами можна ознайомитись на офіційному веб-сайті CERT-UA за посиланням:  https://cert.gov.ua/recommendations/21 На сайті CERT-UA  також можна знайти багато іншої корисної інформації щодо запобігання кіберінцидентам.

ЗАПУЩЕНО ПОСЛУГУ IPTV

З 1 березня 2019 року ТРК «ТВК» пропонує абонентам послугу IPTV. Вартість послуги — 30 грн./міс. за більше 100 телеканалів. IPTV-цифрове телебачення надвисокої якості з можливістю перегляду телевізійних програм на телевізорі або моніторі комп’ютера. Послуга надається в межах мережі «TVK-Net». Для замовлення послуги або отримання більш детальної інформації телефонуйте:  050-407-33-11 або скористайтесь формою зворотнього зв’язку …

«TVK-NET» ПРИЙШОВ В ЯМНЕ ТА ВІЛЬНЕ

Телерадіокомпанія «ТВК»  продовжує  розширювати території надання послуг. Відтепер послуги високошвидкісного Інтернету доступні мешканцям с. Ямне та с.Вільне  Велико Писарівського району.

Великая Писаревка

РОЗШИРЕННЯ ПОКРИТТЯ

Телерадіокомпанія «ТВК» розширила територію надання послуг. Відтепер послуги високошвидкісного Інтернету доступні мешканцям пгт. Велика Писарівка.

технический работник

ВАКАНСІЯ

Телерадіокомпанія «ТВК» запрошує на постійну роботу фахівця  відділу технічної підтримки абонентів для роботи зі зверненнями клієнтів. Якщо простіше – людину, яка допомагає абонентам вирішувати проблеми. Звертатись за телефоном: 050-407-33-11