Новини та корисна інформація

Простий спосіб прискорити будь-який ноутбук або ПК

Ви вже видалили зайві програми і навіть почистили реєстр, а ноутбук все одно гальмує. Є один простий і досить дешевий спосіб прискорити майже будь-який, навіть самий слабенький ноутбук — поміняти вінчестер на SSD.
Замініть HDD на SSD
Твердотільний накопичувач — відмінний допінг для старого ноутбука. Встановіть його замість HDD і ви побачите, наскільки швидше може працювати ваш надійний помічник. Завантаження системи до робочого столу скорочується в кілька разів, вкладки браузера відкриваються і завантажуються значно швидше і навіть ресурсомісткі програми несподівано починають відчувати себе значно краще.

Причина проста — швидкість читання і запису стандартного жорсткого диска і SSD відрізняються в кілька разів (а часом — і на порядок). Поки звичайний HDD тільки починає замислюватися про те, що пора б записати що-небудь, SSD вже впорався із завданням і чекає нових.

Якщо за примхою розробників ноутбука доступ до оперативної пам’яті і жорсткого диска знаходиться глибоко всередині і потрібно розібрати пристрій майже повністю, не ризикуйте зробити це своїми силами. Зверніться до фахівця.